MISIJA

Mūsų įmonės pagrindinė misija - puoselėti visuomenės gerovę. Būtent dėl to mes nenuilstamai dirbame savo klientams, siekdami įgyvendinti jų idėjas klestinčios visuomenės labui. Veikiame tarsi neišsemiamas kiekvieno projekto variklis ir bendromis jėgomis modernizuojame miestų gyvenamąją, socialinę bei pramoninę infrastruktūrą. Taip pat matome visapusiškos bendruomeninės integracijos naudą, todėl, būdami socialine įmone, savo kasdiene veikla mažiname socialinę atskirtį. Mums rūpi mūsų bendruomenės bei aplinka, tad vertiname savo klientų suteiktas galimybes prisidėti prie visuomeninio gyvenimo kokybės gerinimo.

VEIKLA

VEIKLA

UAB „Aukstata“ buvo įkurta 2003 metais su pradiniu tikslu teikti aukštalipių paslaugas. Įmonė subūrė aukščiausios kvalifikacijos atestuotus darbuotojus ir atlikinėjo visus darbus susijusius su dūmtraukių eksploatacija.

Galiausiai kintantys klientų poreikiai mus paskatino plėsti savo siūlomas paslaugas. Šiandien „Aukstata“ atlieka projektavimo, ekspertavimo, renovacijų ir projektų valdymo darbus, aprėpiančius įvairias miestų infrastruktūros sritis. Toliau tiekiame platų paslaugų spektrą pramoniniams kaminams ir dūmtraukiams, tačiau taip pat didžiuojamės sukaupta gausia įvairialype patirtimi iš atliktų projektų – pramonės, komercijos bei socialiniuose/gyvenamuosiuose sektoriuose.

Esame atsakingų ekspertų komanda, galinti valdyti ir įgyvendinti jūsų projektus nuo pradžios iki pabaigos. Užsiimame naujos statybos darbais, renovacija komerciniams, pramoniniams bei gyvenamiesiems pastatams, kapitaliniu ir paprastuoju remontu. Siūlome ekspertavimo bei projektavimo paslaugas kultūros paveldo statiniams, energetikos objektams, gyvenamiesiems ir negyvenamiesiems pastatams, hidrotechnikos statiniams ir kitiems inžineriniams statiniams bei jų konstrukcijoms.

MŪSŲ KLIENTAI

Didžiuojamės savo klientų gausa ir užmegztomis partnerystėmis bei vertiname savo klientų suteiktas galimybes įgyvendinti jų idėjas.

VERTYBĖS

AUKŠTOS KOKYBĖS STANDARTAI

Mūsų profesionalūs, kvalifikuoti specialistai teikia pirmenybę kokybiškiems ir ilgalaikiams darbų rezultatams pagal įdiegtus ISO 9001 gamtosauginius standartus. Užtikriname sklandų, atsakingą projektų veikimą bei užbaigimą ir suteikiame ilgalaikę mūsų paslaugų garantiją.

INOVATYVŪS SPRENDIMAI

Visuomet augame ir tobulėjame kartu su sparčiai progresuojančiomis pramonės ir statybos industrijomis. Taikome modernias technologijas (dronus, 3D spausdintuvą, 3D skenerį ir t.t.) efektyviam, pažangiam ir saugiam darbų įvykdymui.

DĖMESYS KLIENTŲ POREIKIAMS

Išsiskiriame koncentruotu dėmesiu savo klientams, įvertiname jūsų individualius poreikius ir pritaikome lanksčius bei tikslingus sprendimus. Siekiame puoselėti partnerystes su klientais, tad teikiame pirmenybę skaidriam, punktualiam bendravimui ir atsakingai užbaigiame kiekvieną projektą.